Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka ubytování v chatách a chatkách v Dominikánské republice za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v luxusně zařízených chatách a chalupách v Dominikánské republice. Last Minute chaty a chatky Dominikánská republika. Dominikánská republika 2020 / 2021.

Dominikanska.eu    >    

Chaty v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Chaty v Dominikánské republice podle termínu

Playabachata Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playabachata Resort, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až úterý 3. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 89500,- Kč.
 
Playabachata Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playabachata Resort, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až pondělí 13. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % v aktuální ceně 91900,- Kč.
 
Playabachata Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playabachata Resort, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až středa 15. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % v aktuální ceně 89300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal