Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka ubytování v Dominikánské republice s polopenzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Dominikánské republiky s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Dominikánské republice letecky levně. Ubytování v Dominikánské republice se stravou v ceně. Dominikánská republika 2020 / 2021.

Dominikanska.eu    >    

Dominikánská republika s polopenzí - Dominikánská republika 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dominikánská republika s polopenzí podle termínu

Grand Palladium Bavaro Resort And Spa
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Palladium Bavaro Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až středa 15. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 77200,- Kč.
 
The Mt Hotel
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Mt Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 5. květen až středa 13. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 40800,- Kč.
 
Cortecito Inn Bavaro
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v 3hvězdičkovém ubytování Cortecito Inn Bavaro, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu neděle 17. květen až pondělí 25. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 41400,- Kč.
 
The Mt Hotel
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Mt Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až pondělí 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % v aktuální ceně 41600,- Kč.
 
Cortecito Inn Bavaro
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v 3hvězdičkovém ubytování Cortecito Inn Bavaro, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. červenec až úterý 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % v aktuální ceně 54500,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal