Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Emotions By Hodelpa Playa Dorada s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Emotions By Hodelpa Playa Dorada v Dominikánské republice v lokalitě Puerto Plata. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Puerto Plata 2020.

Dominikanska.eu    >    
Puerto Plata    >    

Emotions By Hodelpa Playa Dorada - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Emotions By Hodelpa Playa Dorada v Dominikánské republice - Puerto Plata

Emotions By Hodelpa Playa Dorada
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Emotions By Hodelpa Playa Dorada, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 11. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % v aktuální ceně 75400,- Kč.
 
Emotions By Hodelpa Playa Dorada
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Emotions By Hodelpa Playa Dorada, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 17. duben až sobota 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % v aktuální ceně 66600,- Kč.
 
Emotions By Hodelpa Playa Dorada
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Emotions By Hodelpa Playa Dorada, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 19. květen až pátek 29. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 51 % v aktuální ceně 63500,- Kč.
 
Emotions By Hodelpa Playa Dorada
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Emotions By Hodelpa Playa Dorada, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pondělí 15. červen až čtvrtek 25. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % v aktuální ceně 62200,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Puerto Plata podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal