Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa v Dominikánské republice v lokalitě Punta Cana. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Punta Cana 2020.

Dominikanska.eu    >    
Punta Cana    >    

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa v Dominikánské republice - Punta Cana

Punta Cana Princess
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Punta Cana Princess, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu úterý 7. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 69831,- Kč.
 
Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. listopad až pátek 13. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 45874,- Kč.
 
Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 21. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 230 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 54817,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Punta Cana podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal