Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka dovolené v Dominikánské republice v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Dominikánské republice. Dominikánská republika All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Dominikánské republice.

Dominikanska.eu    >    

Dovolená v Dominikánské republice - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky v únoru 2021

Be Live Experience Hamaca Suite
Dovolená Dominikánská republika 2021 - Boca Chica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Hamaca Suite, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. únor až neděle 21. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 320 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % v aktuální ceně 46690,- Kč.
 
Bahia Principe Grand Bavaro
Dovolená Dominikánská republika 2021 - Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Bavaro, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. únor až pátek 19. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 320 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 51525,- Kč.
 
Be Live Experience Hamaca Garden
Dovolená Dominikánská republika 2021 - Boca Chica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Be Live Experience Hamaca Garden, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 19. únor až úterý 2. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % v aktuální ceně 40290,- Kč.
 
Hotel Be Live Experience Hamaca
Dovolená Dominikánská republika 2021 - Boca Chica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Be Live Experience Hamaca, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 27. únor až úterý 9. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 336 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 40419,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Dominikánská republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal