Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka dovolené v Dominikánské republice v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Dominikánské republice. Dominikánská republika All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Dominikánské republice.

Dominikanska.eu    >    

Dovolená v Dominikánské republice - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Dominikánské republiky v květnu 2021

Catalonia Bavaro
Dovolená Dominikánská republika 2021 - Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Catalonia Bavaro, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 334 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 40680,- Kč.
 
Vik Hotel Arena Blanca
Dovolená Dominikánská republika 2021 - Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Hotel Arena Blanca, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 336 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 37890,- Kč.
 
Vik Hotel Arena Blanca
Dovolená Dominikánská republika 2021 - Punta Cana v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Hotel Arena Blanca, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 340 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 37890,- Kč.
 
Bahia Principe Luxury Ambar
Dovolená Dominikánská republika 2021 - Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Luxury Ambar, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až neděle 23. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 348 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 41495,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Dominikánská republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal