Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Puerto Plata v květnu 2020. ✅ Zájezdy do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí 🌞 v květnu v Dominikánské republice. Puerto Plata All Inclusive - pobyty Dominikánská republika s ubytováním v luxusních hotelech.

Dominikanska.eu    >    
Puerto Plata    >    

Dovolená Puerto Plata v květnu - Květen v Dominikánské republice

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Puerto Plata v květnu 2020

Emotions By Hodelpa Playa Dorada
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Emotions By Hodelpa Playa Dorada, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 5. květen až pátek 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 169 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 40 % v aktuální ceně 58900,- Kč.
 
Emotions By Hodelpa Playa Dorada
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Emotions By Hodelpa Playa Dorada, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 19. květen až středa 27. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 63000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Puerto Plata podle měsíce odjezdu

Puerto Plata All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal