Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka ubytování v Dominikánské republice s polopenzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Dominikánské republiky s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Dominikánské republice letecky levně. Ubytování v Dominikánské republice se stravou v ceně. Dominikánská republika 2020 / 2021.

Dominikanska.eu    >    

Dominikánská republika s polopenzí - Dominikánská republika 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dominikánská republika s polopenzí podle termínu

Cortecito Inn Bavaro
Rekreace na dovolené v lokalitě Východ - Punta Cana, Bávaro, v ubytovacím zařízení Cortecito Inn Bavaro s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 10, v termínu úterý 4. února 2020 do čtvrtek 13. února 2020. Letecky přeprava , s odletem za 9 dní, s jídlem polopenze - zimní last-minute zájezd za cenu 33100 CZK.
 
Eden Roc At Cap Cana
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Eden Roc At Cap Cana, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. únor až neděle 16. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 210600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal