Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Condos Dominicano s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Condos Dominicano v Dominikánské republice v lokalitě Puerto Plata. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Puerto Plata 2020.

Dominikanska.eu    >    
Puerto Plata    >    

Condos Dominicano - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Condos Dominicano v Dominikánské republice - Puerto Plata

Condos Dominicano
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Condos Dominicano, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až středa 15. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 51100,- Kč.
 
Condos Dominicano
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Condos Dominicano, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až pátek 17. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % v aktuální ceně 54800,- Kč.
 
Condos Dominicano
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Condos Dominicano, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 17. duben až sobota 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % v aktuální ceně 51700,- Kč.
 
Condos Dominicano
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v 3hvězdičkovém ubytování Condos Dominicano, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. duben až pátek 1. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % v aktuální ceně 48500,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Puerto Plata podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal