Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Millennium Resort And Spa s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Dominikánské republice v lokalitě Puerto Plata - Millennium Resort And Spa. Last Minute pobyty v dominikánské lokalitě Puerto Plata 2020.

Dominikanska.eu    >    
Puerto Plata    >    

Millennium Resort And Spa

Vyhledávání zájezdů

Millennium Resort And Spa podle termínu

Millennium Resort And Spa
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Millennium Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 4. únor až středa 12. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 55300,- Kč.
 
Millennium Resort And Spa
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Millennium Resort And Spa, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až úterý 3. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 56900,- Kč.
 
Millennium Resort And Spa
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Millennium Resort And Spa, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu středa 11. březen až neděle 22. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 140 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 61500,- Kč.
 
Millennium Resort And Spa
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Millennium Resort And Spa, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 11. duben, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Mnichov, s odletem za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 49 % v aktuální ceně 55400,- Kč.
 
Millennium Resort And Spa
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Puerto Plata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Millennium Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až sobota 11. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 54700,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Puerto Plata podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal