Dominikánská republika
Vlajka Bulharska

Chic All Inclusive Resort s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Chic All Inclusive Resort v Dominikánské republice v lokalitě Punta Cana. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v dominikánské lokalitě Punta Cana 2020.

Dominikanska.eu    >    
Punta Cana    >    

Chic All Inclusive Resort - Dominikánská republika

Vyhledávání zájezdů

Chic All Inclusive Resort v Dominikánské republice - Punta Cana

Chic All Inclusive Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v hvězdičkovém ubytování Chic All Inclusive Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. září až sobota 12. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 58299,- Kč.
 
Chic All Inclusive Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v hvězdičkovém ubytování Chic All Inclusive Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 14. září až pátek 25. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 58299,- Kč.
 
Chic All Inclusive Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v hvězdičkovém ubytování Chic All Inclusive Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až úterý 6. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 58299,- Kč.
 
Chic All Inclusive Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v hvězdičkovém ubytování Chic All Inclusive Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až čtvrtek 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 58299,- Kč.
 
Chic All Inclusive Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v hvězdičkovém ubytování Chic All Inclusive Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 58299,- Kč.
 
Chic All Inclusive Resort
Dovolená Dominikánská republika 2020 - Punta Cana v hvězdičkovém ubytování Chic All Inclusive Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 58299,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Punta Cana podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal